Plymouth 2013 – referencje od pracodawców

Poniżej prezentujemy tłumaczenie fragmentów referencji, które uczestnicy projektu otrzymali od pracodawców:

Praca z Justyną była absolutną przyjemnością. Justyna prezentowała wspaniałą etykę pracy i była bardzo chętna do uczenia się od wszystkich współpracowników. Posiada dużą wiedzę na temat architektury krajobrazu i roślin. Pytała o radę, kiedy nie była czegoś pewna, ale często sama służyła informacjami na podstawie tego, czego już wcześniej nauczyła się w szkole. Justyna była zawsze punktualna, uśmiechnięta  i nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych nie traciła entuzjazmu do pracy. W trakcie stażu zrealizowała kilka projektów, między innymi helikopter z kwiatów przy szpitalu oraz prace wokół jednej z lokalnych szkół. Dobrze pracowała pod nadzorem, ale równie dobrze radziła sobie zostawiona sama sobie, bez dodatkowych wskazówek wiedziała, jak wykonać powierzone zadanie. Poleciłbym Justynę każdemu pracodawcy.”

Oceniamy umiejętności językowe Mateusza bardzo wysoko, a jego wiedza na temat komputerów jest świetna, w związku z czym dobrze wykonywał powierzone mu zadania, zadając pytania, kiedy nie był czegoś pewien. Również jego doskonały stosunek do pracy sprawi, że będzie w przyszłości cennym pracownikiem. W Scorpio Computers zajmował się diagnozowaniem i naprawą usterek sprzętu komputerowego Z obecnym poziomem umiejętności może pracować na stanowisku technika bez nadzoru.”

Mieliśmy przyjemność goszczenia Michała w naszej firmie na praktyce przez miesiąc. W ciągu tego czasu okazał się on świetnym dodatkiem do naszej ekipy. Przekroczył nasze wszelkie oczekiwania, zawsze starając się zrobić więcej, niż mu polecono. Jego wiedza na temat naprawy sprzętu komputerowego okazała się nieoceniona. Naprawił ponad 10 komputerów i laptopów, co jest niezwykłym osiągnięciem, biorąc pod uwagę krótki czas, który u nas spędził. Michał był zawsze punktualny, zaangażowany i uśmiechnięty i świetnie integrował się z resztą pracowników.

Robert włożył mnóstwo pracy i nauczył się nowych umiejętności. Zmierzył się z nowymi wyzwaniami z entuzjazmem, świetnie sobie radził pracując indywidualnie i jako część ekipy. To godne szacunku, że tak młoda osoba potrafi tak ciężko pracować. Robert wykonywał sumiennie wszystkie zadania. Będzie cennym pracownikiem w każdej firmie, ponieważ bardzo szybko się uczy.

W trakcie stażu w Mount Edgcumbe Paulina, Kasia, Paulina, Sylwia i Patrycja okazały się zaangażowanymi i pracowitymi członkami ekipy ogrodników. Wykonywały wszystkie zadania sumiennie i z entuzjazmem. Wykonując swoje obowiązki w sferze utrzymania zieleni publicznej, zademonstrowały wrażliwość na środowisko i świadomość wpływu swoich działań na wizerunek firmy. Wiele razy wykazywały się inicjatywą i nie bały się ciężkiej pracy. Współpraca z nimi była przyjemnością i życzymy im samych sukcesów w przyszłości.